Grafinio dizaino paslaugos

Nuo logotipo iki socialinių medijų reklamų. Norite susikurti savo vizualinį identitetą, bet nežinote nuo ko pradėti? Patikėkite tai mums. Kuriame logotipus, socialinių medijų reklamas, vizitinių kortelių dizainus, iliustracijas ir kt.

WordPress svetainių kūrimas

Mes specializuojamės ir dirbame tik su šia TVS, kurdami paprastas temas, taip pat didelius, sudėtingesnius projektus. Mūsų klientai pabrėžia mūsų požiūrio į „WordPress“ plokščių kūrimo paprastumą ir lankstumą, taip pat į puikią mūsų siūlomą techninę kokybę.

el. prekybos sprendimai

Remiantis „WooCommerce“ – populiariausia internetinės elektroninės prekybos platforma, skirta mažiems ir dideliems internetiniams prekybininkams, naudojantiems „WordPress“.

UI/UX dizainas

UI / UX yra labai svarbus jūsų svetainės aspektas. Norėdami, kad jūsų svetainė būtų sėkminga, joje turite pateikti nuostabią vartotojo sąsają ir vartotojo patirtį. Mūsų dizaineriai nuolatos siekia suprasti tikslinės auditorijos poreikį bei svetaines padaryti patrauklesnes ir lengvas naudojimui.

Įskiepių kūrimas

Objektiniu būdu, pagal užsakymą sūkuriamas įskiepis, pridedantis „WordPress“ svetainei pasirinktines funkcijas.

FRONT-END

„Pixel-perfect” ir gerai patikrintas „front-end“ kūrimas, nepriklausomai nuo projekto dydžio. Mes daug dėmesio skiriame estetikai, todėl bendradarbiaujame su dizaineriais ir visada dirbame taip, tarsi tai būtų kitas dizaino žingsnis, ne tik paprastas duoto psd pavertimas html / css žymėjimu.